Efekt dziurawca zwyczajnego, zastosowanie i badania

0
113

 Efekt dziurawca zwyczajnego, zastosowanie i badaniaZiele dziurawca jest lekarstwem na depresję i nerwowość. Jednak punkt se-de-vouet, zaprzecza odpowiadają Nie w realnym budynku” potanciel ” przewód roślina lecznicza. W szczególności olej z dziurawca okazał się przez bardzo długi czas naturalnym lekarstwem na problemy zdrowotne dietetyków. Se zaletą DOC może bych wziął postaci pod tabletki lub kapsułki, ale wygodne, aby wlać do użytkowania zewnętrzne na skórze shagrenowej.

OLEJ Z DZIURAWCA-HISTORYCZNY I BOTANICZNY

Olej z dziurawca jest używany do produkcji prawdziwego dziurawca (ziele dziurawca). Roślina występuje w roślinach dziurawca zwyczajnego (Hypericaceae) i jest szeroko stosowana w spalonych strefach klimatu umiarkowanego. Znajduje się w całej Europie, w niektórych częściach Azji, na Wyspach Kanaryjskich i w Afryce Północnej. Prawdopodobnie nazywa się Jan Chrzciciel. Na półwyspie z Saint-Jean-w dniu 24 czerwca pokrywa się z kwitnieniem przybliżona rośliny.  Johann Herb jest bardzo skromny. Il do rośnie w upie Wyszyna 1,500 składa się z na polu-na-łące sekund i nawet na-łące. Roślina osiąga wysokość 50-60 cm, a na końcu jasnożółty kwiatostan. Hotel okres kwitnienia rozciąga się-od-końca-maj-koniec-lato-ślub”. Cecha rośliny jest łatwa, gdy płatki są zgniecione. Wyspa produktu, usuwając sok-czerwony śpiewał. John Mosschu. Jest również odpowiedzialny za czerwone przebarwienia po ekstrakcji oleju z dziurawca. Tu jak zmiržić Doul mnam-de-Chervonny olei.

Nawet w Akwitanii leki różnych rodzajów dziurawca odegrały ważną rolę w medycynie. 

SONET jako środek do leczenia flądry, rwa kulszowa i problemów menstruacyjnych i moczowych jest udokumentowany w różnych tekstach. Naturalny kurs, Plus lędźwiowego, Hotel prawdziwy Wieża św. Jana ‘ s, w walce z innymi zdominowany był przez D profil gatunków komentarza na medycyny prewencyjnej.

Nawet w Akwitanii leki różnych rodzajów dziurawca odegrały ważną rolę w medycynie. W wielu książkach ziołowe środki zaradcze, takie jak olej z dziurawca zwyczajnego, są opisane jako lekarstwo na objawy żołądkowo-jelitowe, dnę moczanową, objawy reumatyczne i osłabienie wątroby. Wpływ Johanna Herba na wahania nastroju i stanu umysłu po raz pierwszy, przeczytał około 790 roku, “Farmakopea Lorsch”, że. Tam, jeśli używasz melancholii jest zalecane. Początkowo dziurawiec był lekiem na zaburzenia psychiczne. Pomimo licznych oporów i oscylacji w uznaniu na świecie medycznym, jest on, że głównym alternatywnym bazą w poza sezonem w polu hotelowym w ciągu dnia. Casey ma potwierdził nominalną Sina w Kodeksie farmaceutycznym, Stowarzyszenie farmaceutyków, łazienka 1979.

Jednak ziele dziurawca zaprzecza rendelet Pa wykonalności, K-Louis-jedyny, budując “potanciel” w roślinach własnej ograniczając syn skuteczność i form d wnosek domain psychologicznej. Olej z dziurawca jest szczególnie skuteczny na różnych równinach.

ZIELE DZIURAWCA I JEGO AKTYWNE SKŁADNIKI

Olej z dziurawca i inne formy aplikacji pochodzą z ekstremalnych roślin. Pędy łączą się z liśćmi, głównie z łodygami, otwartymi kwiatami, pąkami, kapsułkami kwiatowymi. W szczególności zawierają wysokie poziomy następujących substancji:

Hiperycyna jest tak zwanym anty-Chinon, jest głównie odpowiedzialny za czerwony kolor soku z kwiatów i olej z dziurawca

Fenole (farby endetyczne) jako skuteczny główny czynnik hiperforyny

barwniki flannen, takie jak ksanton, Flawonina i inne flawonoidy

Garbnik

Olejki eteryczne. Ziele dziurawca olej do ciała zaprzecza doić nie Pałac cecylienhof. … / align = “left” / 

Pod wpływem części rośliny do produkcji oleju dziurawca tworzy się podłoże, które zawiera wszystkie substancje w różnych ilościach. Na może nazwać to lekiem o pełnym spektrum działania, który rozwija liszaj z każdej znalezionej substancji. Olej ziele dziurawca (ziele dziurawca) n-pa, wystarczająco zbadane. Do tej pory badania koncentrowały się głównie na imporcie hiperycyny i hiperforyny w leczeniu problemów ze zdrowiem psychicznym. St. W związku z tym oświadczenia dotyczące pełnej skuteczności medycznej oleju z dziurawca zwyczajnego opierają się na pewnej liczbie raportów o doświadczeniach użytkowników i dystrybutorów. John Mosschu.Fenole (farby endetyczne) jako skuteczny główny czynnik hiperforyny

Hiperycyna i hamuje metabolizm dopaminy. Zapobiega transformacji dopaminy przez własnoręcznie noradrenalinę, jeden z hormonów stresu. Jest to działanie uspokajające, które wraz z Hiperforyną może pomóc w zmniejszeniu depresji. W dużych dawkach hiperycyna może być fototoksyczna. Laptopy bezpośrednie działanie promieni słonecznych eyd prowadzą do odurzania w shagrene skóry.

Olej z dziurawca zawiera również bardziej aktywną hiperoforynę niż hiperycynę i dlatego należy go traktować jako podstawową zasadę działania depresji. Zapobiega ponownemu uruchomieniu di różnych nadajników działania w reakcjach stresu i wycieku. Są to serotonina, noradrenalina i GABA (kwas gamma-aminomasłowy), kwas glutaminowy i hormony l-glutaminowe. Przeciwdziałanie ich uwolnieniu z szczeliny synaptycznej wpływa na kontrolę autonomicznego układu nerwowego. Praca w technice akwareli układu nerwowego współczulne zmniejszone OX kojące i uspokajające walory oraz kojące praca w technice akwareli przywspółczulnego układu nerwowego są stymulacje. Hypericine hiperforyny mogą być potwierdzone i wzmocnione.

Ziele dziurawca jest endeckim kolorem, takim jak flawony i flawonoidy. Farmakologicznie istotne ze względu na ich działanie przeciwutleniające. Ze względu na tę właściwość biorą udział w różnych procesach, które są ważne dla zachowania zdrowia organizmu.

Olej z dziurawca olejki eteryczne są częścią substancji endeckich. Składają się z różnych składników rozpuszczalnych w tłuszczu i istnieją trzy główne zadania w roślinach. Mogą być stosowane jako środki aromatyzujące do przyciągania zapylaczy lub do odstraszania drapieżników. Chronią także roślinę przed chorobami. Ziele dziurawca rozcieńczonego w oleju pomaga rozluźnić układ nerwowy i zregenerować problemy skórne.

WYDOBYWANIE ROPY NAFTOWEJ NA BAZIE DZIURAWCA ZWYCZAJNEGO

Olej z dziurawca jest ekstraktem z liści. W łodygi, kwiat Geux-out почки.па życiorys Zawierawszystkie substancje czynne prezentowane w różnych ilościach. Na jego ” i ” wezwać olej do ciała w ultraamerykanie pełnej, délivée składu Generale. ONZ podsumowanie od nurków składników oleju z dziurawca oferuje ONZ Construction “potanciel” stanowisko bardzo zalać zdrowie. La-la-moda bardziej szlachetny wlać dostać Set stworzył perfumę, w ustawie znajduje się, w destylacji pary. W tym celu zebrane części rośliny są łamane i umieszczane w koszu na wrzącym garnku. Jego lotne substancje są rozpuszczane przez wznoszącą się parę wodną. Ta mieszanina jest wprowadzana do specjalnego zespołu. W chłodniejszym środowisku, para wodna skrapla się, wyciąg z wody jest produkowany i tworzą ingredients działania rośliny. Ziele dziurawca oliwki do Sial. W innym etapie składniki wody zostaną trwale usunięte. Gotowy olej ziele dziurawca, z wieloma skutecznymi składnikami, a następnie pozostało więcej. Oprócz hiperycyny, Hiperforyny, nalewek endetycznych i olejków eterycznych, należą do nich garbniki i substancje gorzkie, oleje i cholina. Ta mieszanina różnych wysoce skutecznych substancji powoduje duże ilości oleju z dziurawca. Zasada dotyczy również faktu, że liszajec jest większy niż suma części. Do olejku ziele dziurawca dodaje się różne substancje czynne, które są częściowo wzmacniane, co pozwala aerozolowi osiągnąć większą ogólną skuteczność.

ZIELE DZIURAWCA (ZIELE DZIURAWCA) OLEJ

Olej z dziurawca może być stosowany zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Pozwala to na rozwój efektów w narządach wewnętrznych i tkankach oraz skórze. Pomimo różnych metod aplikacji i różnych tkanek docelowych, efekty są często podobne. John ‘ s brzeczki są wymienione poniżej.

Garbniki z olejem ziele dziurawca odgrywają ważną rolę w łagodzeniu bólu, kontrolowaniu procesów zapalnych i gojeniu się ran. Są to zakupy. Krawędzie ran, oparzeń lub odsłoniętych powierzchni tkanek zamykają się szybciej. Zmniejsza ból, zmniejsza stan zapalny i przyspiesza gojenie się ran.

Olej z dziurawca ma działanie przeciwutleniające na krew i tkanki. Zmniejszają one wolne rodniki powstające podczas metabolizmu, regulując w ten sposób środowisko komórek. Ma pozytywny wpływ na przepływ krwi i metabolizm. Pomaga również złagodzić ból i zapobiegać stanom zapalnym.

Olej ziele dziurawca zawiera gorzkie substancje, które zwiększają produkcję Galle i kwasu żołądkowego. To sprawia, że są apetyczne i trawienne. Olej z dziurawca zawiera cholinę, aby wzmocnić ten efekt poprzez emulgowanie tłuszczów spożywczych i ułatwienie ich stosowania. Bierze również udział w innych ważnych procesach. Jest niezbędny do budowy błon komórkowych i dlatego jest ważny dla procesów gojenia się ran. Dostarcza również prekursory do produkcji acetylocholiny, która jest odpowiedzialna za przekazywanie bodźców do układu nerwowego i mięśni. St. Innym ważnym zadaniem dziurawca jest łagodzenie wątroby i poprawa jej funkcji detoksykacji.

Ziele dziurawca o najszerszym spektrum funkcjonalnym. Mogą wpływać na równowagę hormonalną, w różny sposób zakłócając przekazywanie sygnałów z hormonów stresu i innych podatków. W rezultacie mają bezpośredni wpływ na nastrój, a nawet pozytywny wpływ na chorobę psychiczną. Ziele dziurawca jest agonistą w tych procesach. Jednakże, zgodnie z obecnym stanem wiedzy, Hyperforin wydaje się być dominującą promocją partnerską. Działanie modulujące hormony przyczynia się również do układu odpornościowego poprzez wzmocnienie przywspółczulnego układu nerwowego. Olej z dziurawca zawiera również dwie substancje czynne, które promują krążenie krwi, działanie przeciwzapalne, przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne. Hiperycyna w dużych dawkach może powodować reakcje fototoksyczne na skórze. Ekspozycja na słońce jest toksyczna i powoduje silne podrażnienie zapalne.

Olej z dziurawca olejki eteryczne wspierają działanie hiperycyny i hiperforyny. Uspokaja nastrój i autonomiczny układ nerwowy. Olej z dziurawca sprzyja równowadze hormonalnej i kontroli układu odpornościowego.

Zastosowania oleju dziurawcowego

Szeroka gama oleju z dziurawca jest ogromna. Obejmuje to skargi i choroby narządów wewnętrznych, psychicznych i skórnych. Olej z dziurawca może być z powodzeniem stosowany w chorobach ogólnoustrojowych kręgu postaci reumatycznej lub układu odpornościowego. Innym obszarem zastosowania problemów zdrowotnych z powodu zmian hormonalnych.

JOHN ‘S WORT (ST JOHN’ S WORT))):

Ziele dziurawca jest tak samo skutecznym lekiem na depresję i depresję, jak jest znane i rozpoznawane. Badania naukowe wykazują jego skuteczność w porównaniu z lekami. Ziele dziurawca zawiera wysokie dawki hiperforyny i hiperycyny, więc jest przepisywany tylko częściowo. John Susłow. Dlatego jego działanie nie może być porównywane z działaniem tych leków. Olej z dziurawca zwyczajnego może być jednak bardzo pomocny w stanach depresyjnych, lękach, lęku wewnętrznym i stresie. Uspokaja rzeczy, uspokaja ludzi i uspokaja ich. Są to dobre warunki do lepszego radzenia sobie z codziennym stresem. Z drugiej strony, te efekty olejku z dziurawca mogą również przyczynić się do odzwierciedlenia przyczynowych czynników stresu psychicznego i kroków w kierunku zmian.

OLEJ Z DZIURAWCA W ZABURZENIACH SNU

Zaburzenia snu mogą być różnymi przyczynami. Stały stres, silny stres psychiczny i niewystarczająca rekompensata często odgrywają ważną rolę. Podobnie jak w przypadku zaburzeń psychicznych, olej z dziurawca może być bardzo pomocny w zaburzeniach snu. Tuż przed snem pomaga uwolnić melatoninę z hormonu snu. Pomaga spać, przedłuża fazy głębokiego snu i pomaga spać.

ZIELE DZIURAWCA W ZABURZENIACH ŻOŁĄDKOWO-JELITOWYCH

Olej z dziurawca (dziurawca) może być stosowany zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie u pacjentów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi. Połknięte krople przywracają pełne spektrum aktywności w przewodzie pokarmowym. Zgaga i podrażnienie lub zapalenie błony śluzowej żołądka i jelit należy przezwyciężyć, a uszkodzenie ściany narządu zmniejszyło się. Pozwala to na owsiankę żywności, jak również stolce jelitowe, aby być dostarczane płynnie ponownie. Zmniejsza to ryzyko zaparć i biegunki oraz przyczynia się do utrzymania zdrowej flory jelitowej. Efekt ten potwierdza działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne oleju dziurawca zwyczajnego. Zapobiega również rozprzestrzenianiu się patogennych bakterii przez tkanki jelitowe w ciele. Upadek powinien pomóc w bólu brzucha. Lekki masaż pępka wokół niektórych olej ziele dziurawca wspomaga ulgę w bólu z zewnątrz.

Olej z dziurawca jest nakładany na skórę

Opcje stosowania olejku dziurawca na skórze są bardzo zróżnicowane. Obejmują one zarówno ogólne zastosowanie, jak i specjalne leczenie urazów i chorób skóry.

Masaż olejem dziurawca zwyczajnego

Jeśli chcesz zrobić coś naprawdę dobrego ze skórą, tkanką podskórną i mięśniami, będziesz musiał masować się olejem z dziurawca. Wspomaga krążenie krwi, ma bardzo relaksujące i przeciwdrgawkowe działanie i oczyszcza skórę. Te właściwości predestynują olej z dziurawca nie tylko do masażu odnowy biologicznej, ale także do celowego stosowania po sporcie lub innym wysiłku fizycznym. Olej z dziurawca jest szerokim zastosowaniem masażu. W związku z tym należy wziąć pod uwagę potencjał fototoksyczny. Nie należy narażać poddanych obróbce części ciała na bezpośrednie działanie promieni słonecznych po użyciu. Ponadto nie zaleca się codziennego masażu olejem z dziurawca zwyczajnego.

Możesz również nałożyć olej w postaci małego masażu Na twarz, szyję lub dekolt. Twoja skóra podziękuje Ci za ten dar oleju z dziurawca o zrelaksowanym, miękkim i giętkim wyglądzie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here