erogen x cena w aptece

0
53

Zatrzymać jego mocz w środku strumienia może pomóc przezwyciężyć zaburzenia erekcji lub przedwczesny wytrysk, twierdzą naukowcy.

Nowe badania pokazują, że ćwiczenia miednicy mogli pomóc około trzy czwarte osób, które walczą z zagadnień ogólnych seksualnych.

Ćwiczenia te są zwykle zalecane dla kobiet erogen x cena w aptece, aby zmniejszyć ryzyko nietrzymania moczu, zwłaszcza po urodzeniu dziecka lub chirurgii. Ale teraz eksperci twierdzą, że w celu wzmocnienia mięśni wokół pęcherza moczowego erogen x i prącia można zwiększyć wydajność ludzi w pokoju.

erogen x cena w aptece

Może również pomóc z kontrolą pęcherza moczowego i problemy z jelitami / erogen x cena w aptece

Jednym ze sposobów na to, aby zatrzymać oddawanie moczu w środku strumienia. Inny polega na próbie podciągnąć jąder w górę.

Fizjoterapeuci z Uniwersytetu Jamesa Cooka w Australii, analizowali dane od 650 mężczyzn, którzy używali ćwiczenia miednicy, w pierwszym badaniu tego rodzaju.

Imponujące wyniki

Zakładają 47 procentów pacjenci z problemami impotencji dowiedzieć się ćwiczenia, było, pracował. Podczas gdy ogromny 83% mężczyzn przyznało, że pomógł z przedwczesnym wytryskiem.

Piszę w gazecie, Fizjoterapia, pisał naukę erogen x cena w aptece, Chris Myers, wyjaśnił, że mięśnie dna miednicy słabe “mogą mieć bezpośredni wpływ na siłę erekcji i procesu wytrysku”.

“Ćwiczenia dna miednicy, aby zapobiec ED i PE są nie inwazyjne i tańsze, niż tradycyjne metody”, – powiedział on.

“Tym nie mniej, optymalne połączenie prędkości i Ćwiczenia będą się różnić od osoby do osoby.”

Tradycyjne metody leczenia impotencji erogen x cena w aptece i przedwczesnego wytrysku obracają się wokół zmian w stylu życia i leki, takie jak Viagra.

Niemniej jednak, badania niezbędne do potwierdzenia, jeśli ćwiczenia na podłodze dna miednicy są skutecznym środkiem w leczeniu oba te warunki – powiedział.

Może również pomóc z kontrolą pęcherza moczowego i problemy z jelitami / erogen x cena w aptece

Jak znaleźć podłoga dna miednicy?

Mięśnie miednicy podłogi rozciągają się od kości łonowej z przodu ciała do końca kolumny.

Działają one jak zawiesia, obsługujące pęcherz i jelita, aby pomóc śledzić, kiedy ty lub moczu, oczyszcza jelita.

Ważne jest, aby znaleźć pewne mięśnie, zanim zaczniesz wykonywać ćwiczenia na podłodze dna miednicy.

Aby to zrobić, usiąść, wstać lub połóż się-to, co jest najbardziej wygodne i zrelaksować biodra i pośladki.

“Dobra wiadomość dla tych, którzy harmonogram zajęć w zatłoczonym jest to, że ćwiczenia na podłodze dna miednicy szybko i łatwo włączyć w swoim codziennym życiu” – powiedział Stephanie Taylor, założyciel i dyrektor wykonawczy Kegel8.

“Po pierwsze, trzeba znaleźć ziemię dna miednicy dla rozwoju połączenie umysł mięśni. Napina mięśnie wokół odbytu, jak gdybyś był trzymać wiatr.

“A następnie ściśnij mięśnie wokół cewki moczowej, jak próbujesz powstrzymać oddawanie moczu. Voila, te mięśnie miednicy od podłogi.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here