fresh fingers opinie dermatologów

0
60

Ci wstyd zdjąć buty, gdy odwiedzają swoich znajomych? Można zauważyć, że prawie każda para butów, którą otrzymałeś, pożarła zapach, którego nie można tolerować? Nie jesteś sam. Obecność śmierdzących stóp-to coś normalnego i nieprzyjemne, co sprawia, że czujesz się niezręcznie i nieswojo.

Ani najlepszy pedicure, ani wysokie obcasy nie poprawią fresh fingers opinie dermatologów śmierdzące nogi. Jeśli masz ten problem, należy natychmiast podjąć działania, bo nosy ludzi nie są chronione od złego zapachu. Oto przyczyny i 3 sposoby, aby pozbyć się śmierdzące nogi i zapach stóp:

fresh fingers opinie dermatologów

Przyczyny nieprzyjemnego zapachu stóp i nóg / fresh fingers opinie dermatologów

Gdy normalne bakterie na skórze wchodzą w kontakt z wilgocią, zgromadzonej w skarpety, buty i między palcami, zaczynają się szybko rozmnażać i produkować substancje o nieprzyjemnym zapachu.

Główną przyczyną choroby jest pocenie się. Każda noga ma ponad 250 000 gruczołów potowych. W rzeczywistości, pot sam w sobie nie pachnie, ale jest to idealne środowisko do rozmnażania się niektórych bakterii i substancji, które mają bardzo nieprzyjemny zapach.

Niektórzy ludzie mówią, że zapach śmierdzących stóp podobny do siarki lub amoniaku, inni opisywali, że jest on podobny do zapachu octu, inni mówią, że śmierdzi zepsutym serem, ale wszyscy zgadzają się z tym, że zapach jest fresh fingers opinie dermatologów nie do zniesienia i obrzydliwy.

Przyczyny nieprzyjemnego zapachu stóp i nóg / fresh fingers opinie dermatologów

Inne możliwe przyczyny nieprzyjemnego zapachu stóp i zapach są grube buty z syntetycznych materiałów, obecność zakażenia grzybicze,zła higiena i dieta.

Umyć nogi co najmniej raz dziennie. To może wydawać się oczywiste, ale należy podkreślić, że to nie wystarczy, aby wziąć prysznic i pomyśleć, że woda, która spada na nogi, dobrze zmywa je. Weź gąbki lub miękkiej szczotki do stóp i delikatnie oczyść je. Nie zapomnij, aby zwrócić szczególną uwagę na skórę między palcami.

Użyj antybakteryjne mydło do mycia stóp. Mydło z antybakteryjnym, który nie jest zbyt silny, niszczy bakterie, a twoja skóra nie wyschnie zbyt mocno. Przed tym, jak zakończyć mycie nóg, upewnij się, że nie ma resztek mydła na skórze, bo to będzie podrażniać delikatną skórę na nogach, zwłaszcza skóry między palcami fresh fingers opinie dermatologów.

Po tym, jak umyć nogi, dokładnie osusz je i nie należy zakładać skarpetki na mokre nogi. Aby zapobiec zapach stóp, ważne jest, aby utrzymać skórę suchą. Wilgotność stwarza idealne warunki dla pojawienia się nie tylko bakterie, ale i zakażeń grzybiczych.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here