Ostrość produkuje GABA, nawet bardziej potężny, niż arginina

0
124

Dymatize znany z tego, że oferuje wysokiej jakości suplementy diety milionom fitness entuzjastów i sportowców na całym świecie. Dymatize Nutrition może sprzedawać tylko GABA, ten kwas. Jego wysokie stężenie w tak zwanych długich neuronów pozwala.

Ostrość produkuje GABA, nawet bardziej potężny, niż arginina

Potężny, który ma wiele pozytywnych efektów na układ nerwowy. Stymuluje produkcję hormonu wzrostu, pomaga w regeneracji mięśni i ułatwia metabolizm tłuszczów czasem stymulować dopamina pobudzenie ośrodkowego układu nerwowego i serotonina.

GABA (kwas gamma-aminomasłowy)

Jest to neuroprzekaźnik, który hamuje ośrodkowy układ nerwowy, pozwalając odpocząć, odzyskać mózg i spać. GABA jest syntetyzowany z kwasu glutaminowego, sam jest syntetyzowany z glutaminy. Z ostatnich w embrionalnym głównie, ale i mniej ważnym sposób u dorosłych.

Pozwala to ograniczyć pobudliwość neuronów i wzrost

Uczucie dobrego samopoczucia i relaksu

A jego lecznicze działanie zostało udowodnione w związku z tym w niektórych leczenia padaczki i lampy błyskowej tęsknoty. Stwierdzono, że leki przeciwlękowe otrzymują swoje kojące efekty stymulacji nerwowych receptorów GABA, tym samym optymalizując jego destrukcyjny wpływ na centralny układ nerwowy.

Pozwala to ograniczyć pobudliwość neuronów i wzrost

Ponadto, GABA jest bezpośrednio odpowiedzialny za rozluźnienie mięśni (relaksacji mięśni) i jest z powodzeniem stosowana podczas alkoholowych i heroiną detoksykacji, aby uspokoić skurcze mięśni. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i wchodzi w 40% połączeń synaptycznych.

W ten sposób, GABA nie tylko jest niezbędne dla dobrego zdrowia

Mózgu, a także mięśni, optymalizując swoje zdolności do wypoczynku, a więc odbudowy. Ale działanie GABA na tym się nie kończy, także naukowo udowodnione, że jest on znacznie stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu podczas wczesnych faz snu głębokiego.

Wskaźniki do 5 razy powyżej normy były obserwowane w badaniach klinicznych w ciągu kilkudziesięciu minut z dawkami do GABA. To sprawia, że na dzień dzisiejszy najważniejszym wzmacniacz do np. arginina może zwiększyć poziom GH tylko w stosunku do GABA.

GABA jest hamujący u dorosłych

GABA będzie grać rolę w niedojrzałym mózgu

W zarodkowej fazie ale u dorosłych to hamujące neurotransmitter, gdy jest on zwolniony na poziomie synapsy i dołącza go receptora, wzmacnia ujemny potencjał elektryczny neuronu. W ten sposób, ma mniej prawdopodobne, aby być podekscytowany i wysyłać potencjałów czynnościowych.

GABA jest hamujący u dorosłych

Interakcja GABA z receptorem typu powoduje wnikanie jonów chloru w klatce, powodując tam nadmiaru negatywnych ładunków. W ten sposób, receptor Gabaa jest kanałem chloru białko, który przepuszcza jony chlorku w klatce. Neurony, które wyróżniają GABA, często są, które odgrywają kontrolną rolę nad innymi.

Receptor Gabaa jest celem benzodiazepiny, takie jak valium, uspokajające, które przyczyniają się do jego zahamowania. To może bawić się rola w kontroli strachu i niepokoju. Muscimol, психоактивный z grzyba, również dołącza się do receptora Gabaa.

W przeciwieństwie do większości tych małych

Neuroprzekaźniki takie jak glutaminian

Dopamina, serotonina czy acetylocholina, GABA (kwas gamma-aminomasłowy do intymnych), jak wiadomo, przede wszystkim hamuje. Jeśli chodzi o łaskotanie jednego z dwóch typów receptorów, charakterystycznych dla niego na powierzchni neuronów, to prowadzi do zwiększenia ujemnego potencjału elektrycznego.

Od wewnątrz neuronów i w konsekwencji hamowanie

To zmniejsza prawdopodobieństwo, że komórki te są podekscytowani i przekazują informacje w postaci potencjałów czynnościowych. Dla jednego z receptorów GABA, zwanego po prostu, czasami brakuje wyobraźni.

My, naukowcy, to współdziałanie receptorów GABA prowadzi do wejścia jonów chloru w klatce i, w konsekwencji, do ujemnych ładunków wybuchowych (w tym czasie jak to dodatnio naładowane jony sodu, które robią, kiedy neurotransmitter podnieca).

Odbiornik GIWE naprawdę ciasno

W połączeniu z kanałem, swoistą czasami w błonie neuronu, tylko jony chloru, punkt, to wszystko! Aby dorosły mózg pracował dobrze, to nie był cały czas przygnębiony, neurony, które uwalniają GABA, pozostają w mniejszości mniej niż 10% neuronów!

Jest to również najczęściej głównym celem

Piramidowych komórek

Ze względu na ich kształt, wydzielają pobudzające neurotransmitters (glutaminian w pierwszej kolejności). W ten sposób, gdy jedna podstawowa komórka jest podekscytowany, ona aktywuje kilka innych podstawowych komórek i w ten sposób przekazuje informacje.

Ale również aktywuje niektóre, które będą przyczyniać się do zahamowania aktywności lokalnej. Więc wszystko pozostaje pod kontrolą. Nikt nie opiera się na hamowanie. Złożoność mózgu prowadzi do tego, że neuron, który uwalnia GABA, może hamować inny neuron, sam GABA. W ten sposób, hamowanie hamowanie spowoduje растормаживанию neuronów downstream.

Na przykład neurony piramidalne

Jest to klasyczny tryb pracy naszych obwodów neuronowych. Jeśli jedno z ogniw tego układu wystarczy тонировано poprzez regularne uwalnianie GABA lub raczej фазического uwalnianie GABA tylko od czasu do czasu, tylko po to wprowadza w grę, okazuje się bardzo skuteczny system kodowania informacji.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here