KURKUMAÖL: prawdziwie uniwersalny GESUNDHEITSELIXIERkurkumaöl

0
125

KURKUMAÖL: prawdziwie uniwersalny GESUNDHEITSELIXIERkurkumaölKurkuma jest szczególnie stosowana jako klasyczny produkt do kuchni indyjskiej. Większość z nich jest prawdopodobnie znana jako rośliny lub bulwy, ale ich żółty wygląd jest również spowodowany ich silnie odbarwionym efektem. Ale kurkuma, zwłaszcza w postaci oleju z kurkumy, może być ważniejsza: ma wiele efektów leczniczych, mogę być stosowany jako eliksir zdrowia. W kurkumawurzel (Kurkumaöl) Kurkumawurzel (kurkumawurzel), Dziedzice i jego Górnictwo występują w Indiach lub Południowej i Południowo-Wschodniej Azji. 

Jego botaniczna nazwa to kurkuma Longa, ale jest również nazywana żółtym imbirem lub żółtym korzeniem i jest członkiem rodziny imbirów. Kurkuma może wyrosnąć na około metr wysokości rośliny, jestem prawdopodobnie najbardziej znany ze swojego intensywnego żółtego wyglądu jestem przebarwienia. W nazwach peldal używał angelezer. Okres kwitnienia rośliny różni się w zależności od regionu, ale zwykle trwa od czerwca do sierpnia. Cenny olej z kurkumy jest ostatecznie wytwarzany przez destylację z parą wodną bulw roślinnych. Główną substancją czynną jest kurkumina, dlatego od dawna jest przepisywana w tradycyjnej medycynie naturalnej Dalekiego Wschodu w leczeniu wszystkich rodzajów chorób. 

Wiele badań potwierdziło już liczne pozytywne efekty właściwości korzenia kurkumy

 Wiele badań potwierdziło już liczne pozytywne efekty właściwości korzenia kurkumyI. na przykład jest to bardzo przeciwzapalny i przeciwutleniający środek, który nadaje mu właściwości odtruwające i wspomaga trawienie. Potrzeba około 20 kg turkusu, aby uzyskać litr czystego oleju o średniej zawartości olejku eterycznego 5-7%. Czarodziejka w kurkuma olej produkowany w kurkuma olej może w zasadzie być bardzo dobrze przygotowany. Aby to zrobić, wystarczy włożyć małą komercyjną kurkumę (w najlepszej jakości, najlepiej W jakości organicznej) do butelki zawierającej najczystszy możliwy alkohol, a ta mieszanka “leży” w cieplejszym miejscu przez około trzy tygodnie. Pod koniec tych trzech tygodni alkohol w końcu musiał zostać poddany intensywnemu żółtemu zabarwieniu. Wszystko, co pozostaje, to pozbyć się pozostałego proszku kurkumy czystą szmatką, dostarczam alkohol do największego możliwego rozmiaru pojemnika. Po odparowaniu alkoholu cenny olej z kurkumy jest w końcu przechowywany. Jego skład chemiczny lub składniki zawierają głównie następujące składniki biologiczne:::

60% kurkuminy

25% Dimetoksykuminy

25% Bisdemetoksurkumina

nie więcej niż 30% kurkumy

5-17% Atlantydy

nie więcej niż 25% Zingiber

KURKUMAÖL: ZASTOSOWANIE, DAWKA I (ZAJĘTE) EFEKTY

W kurkumaolaik kühlenbose es Naha egedi odnosi się do Wana, który może mieć pozytywny wpływ na ludzkie ciało. Jednak olej z kurkumy, szczególnie jako lek, może być bardzo dobrze stosowany w łagodzeniu wielu chorób.

KURKUMAÖL I KURKUMAÖL W JAKO ŚRODEK WALKI Z RAKIEM

Wpływ W kurkumasu na Roxeitek Kurkumasu Olai jest teraz znany. Oba działają pozytywnie w różny sposób na prawie wszystkie nowotwory. Główną przyczyną tego jest wysokie stężenie przeciwutleniaczy, które z kolei chroni DNA Azerbejdżanu przed mutacjami, a tym samym przed tworzeniem się komórek nowotworowych i / lub zdegenerowanych. W ten sposób olej z kurkumy może być teraz stosowany jako środek zapobiegający rakowi. Mówienie: należy przyjąć tę dawkę, dzięki czemu można w końcu zrobić wielką przysługę w tym zakresie.

KURKUMAÖL: ZASTOSOWANIE, DAWKA I (ZAJĘTE) EFEKTYPonadto olej z kurkumy hamuje przerzuty istniejących nowotworów, zapobiegając w ten sposób rozprzestrzenianiu się nowotworów i w organizmie. W kemotherapic-jak sępy. Na Zewnątrz olej z kurkumy sprawia, że ściany komórkowe są przepuszczalne, co ułatwia przenikanie aktywnych składników chemioterapii do komórek nowotworowych. Ponadto olej z kurkumy aktywuje geny w komórkach nowotworowych, które powodują ich śmierć. Szczegółowe badanie na ten temat zostało przeprowadzone w 2013 r.w”Asia-Pacific Journal of cancer prevention”. Szczególną uwagę zwrócono na wpływ oleju z kurkumy na raka wątroby z pozytywnymi wynikami. Ponadto badanie opublikowane w czasopiśmie Ovarian Research potwierdziło pozytywny wpływ oleju z kurkumy na raka jajnika.

KURKUMAÖL sposoby walki z chorobą Alzheimera

Choroba Alzheimera jest spowodowana złogami zakończeń nerwowych w ludzkim mózgu. Te ucika Soroliasak nerwy później informatikasadast. – I. Jednak wiele przeciwutleniaczy z kurkumy jest w stanie zwalczyć to zapalenie. Kurkumina zmniejsza również tworzenie nowych złogów. Dawka 2,3-2,7 mililitra wystarcza, aby zmniejszyć skutki W. badanie przeprowadzono w Toyota General Hospital Carea. Wyniki badań ostatecznie wykazały, że demencję wywołaną chorobą Alzheimera można skutecznie przezwyciężyć za pomocą oleju z kurkumy. W tym badaniu ekspozycja na olej była tak dobra, że niektórzy uczestnicy byli w stanie przypomnieć sobie swoje rodziny.

KURKUMAÖL SPOSÓB RADZENIA SOBIE Z ZABURZENIAMI TRAWIENIA

Olej z kurkumy może być stosowany w leczeniu zapalnych chorób przewodu pokarmowego. W kurkumasy Olai LVE cucurmin ma działanie przeciwzapalne. Udowodniono, że jest bardzo skuteczny w leczeniu zapalenia błony śluzowej żołądka (zapalenie błony śluzowej żołądka). Kurkuma Olai jest bardzo hateconi w tym konkretnym problemie Ellin kuzdémek. Zakres dawkowania W można regulować w watach intensywność choroby. 1,3-3 ml oleju zaleca się przyjmować codziennie. W 2013 r.badanie zostało opublikowane w amerykańskiej National Library of Medicine.

KURKUMAÖL JAKO WSPARCIE DLA SUBTELNOŚCI

Olej W kurkuma jest uważany przez wielu za prawdziwy zabójca tłuszczu. Wreszcie stymuluje nie tylko produkcję soku żołądkowego, przyspieszając w ten sposób ogólne trawienie, ale także produkcję soku żółciowego. Niezbędny W stały metabolizm lub W trawienie tłuszczu. Materiały W kurkumaolaiban leve King King zmniejszają również zapotrzebowanie na słodziki, które oczywiście mogą być bardzo pomocne w procesie rozcieńczania. W 2015 r.w mediolańskim Instytucie Badawczym W velleja przeprowadzono badanie dotyczące otyłości. W kurkumaolai figielemra melto hatasat wreszcie w porównaniu do innych redukowanych hal. Ponadto, ze względu na wysoki efekt stymulujący immunizację, szczególnie stymuluje spalanie tłuszczu. Stosowanie oleju z kurkumy jest idealnie 0,02 ml oleju na kilogram masy ciała. Dla masy ciała 100 kg, zalecana dzienna dawka oleju wynosi 2 mililitry.

KURKUMAÖL JAKO SPOSÓB NA OBNIŻENIE POZIOMU CHOLESTEROLU WE KRWI

Cholesterol stosowany w organizmie wytwarza hormony (w tym testosteron), co daje mu bardzo ważną funkcję w organizmie. Wysoki poziom cholesterolu, większość z nich do ci, którzy chcą, żebym ci widział. Konsekwencje W mogą ostatecznie zatkać tętnice i żyły, a także udar, zawał serca lub miażdżycę tętnic. Jednak kurkumina, która znajduje się w obfitości w oleju z kurkumy, może przyczynić się do znacznego obniżenia poziomu cholesterolu. Dzienne spożycie 0,5 ml jest wystarczające. WT testy wykazały również ten efekt. Niska dawka kumaryny wynosząca około 500 mg przez 7 dni pozwoliła obniżyć poziom cholesterolu nawet o 20%. Egzamin EGI koncentruje się na skuteczności W cucurmin miażdzicy Hellenów. Wreszcie, wyniki potwierdziły, że ryzyko miażdżycy zostało zmniejszone o 80% po około 35 dniach konsumpcji.

KURKUMAÖL, Mennica w leczeniu zapalenia stawów

Zapalenie stawów jest rzadką chorobą ilyulsa, zwłaszcza Mew ilyulsa. Często występuje u pacjentów w z genetyczną lub starszą wcześniejszą ekspozycją. W kurkumaolai dullascecento hatasa pozytywne. Jednak olej nie tylko zwalcza stany zapalne, ale także łagodzi pojawiający się ból. Badanie na ten temat zostało już przeprowadzone w Indiach. W cal był do essiechogoritsa w kurkumaolachate w camatically eltöltúlás dugiscers. Wreszcie udowodniono, że kurkumaol I był silny przy znacznie mniejszej ilości tłuszczu z piersi.

KURKUMAÖL sposoby walki z chorobą zwyrodnieniową stawów

KURKUMAÖL JAKO REUMATYZM INSTRUMENTALNEJ REGULACJI SKARG

Reumatyzm jest zwykle oparty na procesach zapalnych i zwyrodnieniowych w ludzkim ciele, które często atakują stawy i powodują odpowiednie dolegliwości. Olej z kurkumy może hamować produkcję niektórych enzymów odpowiedzialnych za takie zapalenie. 26 listopada 2012 r.opublikowano badanie na ten temat w “National Library of medicine”, które dowiodło, że olej z kurkumy ma znacznie lepszy wpływ na dolegliwości Rematyczne niż wiele leków syntetycznych.

KURKUMAOL JAKO ŚRODEK WSPOMAGAJĄCY CUKRZYCĘ

Podobnie jak w przypadku podwyższonego poziomu cholesterolu, cukrzyca jest jedną z tak zwanych chorób cywilizacyjnych. Cukrzyca odnosi się głównie do subfunkcji trzustki, co oznacza, że niezbędna insulina nie powinna być wytwarzana podczas spalania cukru. Insulina ta jest zwykle podawana jako zwykły zastrzyk. Chociaż Kurkumaöl nie może wyleczyć lub bezpośrednio zwalczyć istniejącej cukrzycy, jest w stanie zapobiec wybuchowi choroby u ludzi (z powodu genetyki), którzy są szczególnie zagrożeni, zmniejszając tolerancję glukozy.

KURKUMAOL JAKO LEK DO LECZENIA CHORÓB WĄTROBY I PĘCHERZYKA ŻÓŁCIOWEGO

Jak wspomniano, olej z kurkumy zwiększa przepływ żółci w organizmie, więc może również pomóc w chorobach takich jak marskość wątroby. Ponadto, inne choroby i dolegliwości wątroby, które mogą wystąpić, takie jak zwiększone spożycie alkoholu i/ lub narkotyków, są najlepiej łagodzone przez olej z kurkumy. Zostało to potwierdzone badaniem leków kumaryny u szczurów z zaburzeniami czynności wątroby (z powodu przedawkowania paracetamolu). Po bardzo krótkim czasie wątroba zwierząt wyleczyła się.

MOŻLIWOŚCI UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO KURKUMAÖ

KURKUMAÖL JAKO LEKARSTWO NA DUŻĄ (RE) SKÓRĘ

Przede wszystkim zawartość kolagenu jest bezpośrednio związana z wyglądem skóry. Kolagen jest tkanką łączną znajdującą się bezpośrednio pod skórą. Olej z kurkumy może sprzyjać tworzeniu się tego kolagenu, a tym samym promować powstawanie mniejszej ilości zmarszczek. Ponadto, przeciwutleniacze są bogate w olej z kurkumy, z pewnością cenne dla ludzkiej skóry. Chronią komórki przed procesami rozkładu, pomagając w ten sposób skórze wyglądać świeżo i zdrowo. Po nałożeniu na skórę nigdy nie używaj czystego oleju z kurkumy, ponieważ może wystąpić nieprzyjemne podrażnienie. Dlatego zaleca się rozcieńczenie jednej kropli oleju z kurkumy olejem nośnikowym. Więc może być używany dobrze jako Opieka. Jednak, aby być bezpiecznym, test alergiczny powinien być zawsze przeprowadzany z wyprzedzeniem. Po prostu wlej trochę oleju do swojej frustracji. Jeśli nie wystąpią reakcje alergiczne i / lub podrażnienie, na koniec używaj olejku z kurkumy do codziennej pielęgnacji.

SKUTKI UBOCZNE OLEJU Z KURKUMY

Olej z kurkumy jest zwykle przypisywany bardzo niewielu efektom ubocznym. Należy jednak zachować ostrożność, szczególnie jeśli olej jest podawany w dużych dawkach lub spożywany przez dłuższy czas. Zwykle jednak efekty uboczne znikną natychmiast po tym, jak olej sam się zatrzyma. Najczęściej atakuje niepożądane skutki uboczne, jednak z reguły w okolicy przewodu pokarmowego. Mogą wystąpić objawy, takie jak skurcze brzucha i / lub nudności. Dlatego należy zachować ostrożność podczas stosowania oleju z kurkumy. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe powinny również powstrzymać się od stosowania oleju z kurkumy, ponieważ leki te mogą być przeciwwskazane. Nie badano wpływu oleju z kurkumy na kobiety w ciąży i karmiące piersią. Biorąc pod uwagę ten etap życia, powinieneś omówić go z lekarzem prowadzącym lub lekarzem prowadzącym.

WAŻNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZAKUPU (WYSOKIEJ JAKOŚCI) KURKUMAÖLS

Kurkuma jest dostępna na kilku rynkach w postaci mielonych przypraw, a także w postaci świeżych korzeni, oczywiście w postaci oleju z kurkumy. Jednak najlepsza jakość i najbezpieczniejsze produkty są zawsze ekologiczne, ponieważ mogą być dostarczane z nieprzetworzonych i naturalnych produktów.

WNIOSEK: KURKUMAOL-PRAWDZIWY WSZECHSTRONNY

Olej z kurkumy ostatecznie fascynuje nie tylko swoim specjalnym kolorem, ale przede wszystkim swoim niezwykłym efektem leczniczym w wielu różnych dziedzinach. Tak więc, znowu, są wyraźnie podsumowane tutaj. Olej z kurkumy:

ma działanie przeciwutleniające, chroni przed możliwym do uniknięcia rakiem, a także może pomóc w zniszczeniu istniejących komórek nowotworowych lub nowotworów, dzięki czemu ściany komórkowe są bardziej przepuszczalne

łagodzenie zapalnych zaburzeń żołądkowo-jelitowych

wspomaga produkcję żółci i wspomaga metabolizm tłuszczów

zmniejsza apetyt na słodycze, wspierając w ten sposób procesy odchudzania

ma działanie przeciwzapalne na całe ciało

chroni depozyty zakończeń nerwowych w mózgu, a więc przed chorobą Alzheimera, a następnie demencją

chroni przed zapaleniem mózgu

obniża poziom cholesterolu

wzmacnia funkcję układu odpornościowego

zapobiega blokowaniu tętnic i żył, zapewniając wyższą zawartość tlenu we krwi, zmniejszając w ten sposób ryzyko udaru i zawału serca

pomaga w reumatyzmie, chorobie zwyrodnieniowej stawów i zapaleniu stawów.

zapobieganie cukrzycy

poprawia wygląd skóry poprzez zwiększenie produkcji kolagenu

Dzięki tym licznym pozytywnym efektom stosowanie oleju z kurkumy jest zwykle zalecane we wszystkich gospodarstwach domowych i może wnieść doskonały profilaktyczny wkład w ogólny stan zdrowia i Dobre Samopoczucie.

ZRZECZENIE SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI I OGÓLNE POWIADOMIENIE O PROBLEMACH MEDYCZNYCH

Przedstawione tutaj treści służą wyłącznie neutralnym informacjom i ogólnemu uczeniu się. Nie powinny one stanowić zalecenia ani stosowania metod diagnostycznych, terapii ani leków opisanych lub wymienionych. Tekst nie rości sobie prawa do wyczerpującej kompletności, a poprawność, dokładność i równowaga przedstawionych informacji nie może być zagwarantowana. Tekst w żadnym wypadku nie powinien zastępować profesjonalnej porady lekarza lub farmaceuty ani być stosowany do niezależnej diagnozy, inicjowania, modyfikacji lub zaprzestania leczenia chorób. Zawsze kontaktuj się z zaufanym lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne lub skargi! My i nasi autorzy nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie niedogodności lub szkody spowodowane korzystaniem z tych informacji.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here