Monohydrat kreatyny zasiłek dla kulturystyki

0
84

Kreatynina jest naturalnym aminokwasem

Powstaje z aminokwasów glicyny, argininy i metioniny. Organizm przechowuje fosforan kreatyny jak w wolnej, jak i w formie. Średnia masa osób ma kreatynina jest przechowywany w organizmie. Duża część kreatyny znajduje się w mięśniach szkieletowych, głównie w podczas gdy pozostała.

Monohydrat kreatyny zasiłek dla kulturystyki

Część jest przechowywana w sercu

Mózgu i jądrach. Normalny dzienny kreatynina to łączna ilość kreatyniny, które człowiek waży. Połowa dziennego zapotrzebowania zwykle pokryte kosztem konsumpcji żywności, głównie mięsa, ryb i innych produktów pochodzenia zwierzęcego. Najprostszy i najbardziej ekonomiczny sposób.

Podawania kreatyniny jest wykorzystanie suplement diety

Do syntetyczny kreatyniny leczniczego klasy (kreatynina i jedna cząsteczka wody). Należy wyjaśnić, że choć efekt końcowy wyraża się w transporcie kreatyny do komórek mięśniowych fosforanowej grupą i dlatego celem jest zwiększanie poziomu fosforanu kreatyny, to może być najlepiej osiągnąć poprzez przyjmowanie monohydratu kreatyny.

Jak widać monohydrat kreatyny skutecznie zwiększa

Całkowita zawartość kreatyniny i fosforanu

Kreatyny i zwiększa syntezę kreatyny. Prawie wszystkie leki kreatyny zawierają i większość badań wykazały jego skuteczność. Wadą kreatyny jest to, że zawiera on proporcjonalnie mniej cząsteczek kreatyny niż monohydrat, i że wchłanianie hamuje wiązanie fosforanów. Tak więc, nawet jeśli istnieje potrzeba w klatce.

Jak widać monohydrat kreatyny skutecznie zwiększa

Wzrost jego nie uzyskuje się poprzez przyjmowania kreatyny

To jest po prostu jak białko. Organizm najpierw musi przerwać długie prawidłowego aminokwasów łańcucha spożywanych białek, aby mogły być wchłonięte i przekazywane do miejsca ich wykorzystania, gdzie organizm musi je odzyskać. Tego zjawiska nie da się uniknąć w przypadku spożyciu składników odżywczych, układ trawienny konwertuje praktycznie wszystko.

Nawet jeśli jest już może być w odpowiedniej formie

Metody zastrzyki lub wlewu wykorzystane, aby wykluczyć to, ale oczywiście to musi tylko używać w klinicznych warunkach. Ponadto, kreatynina jest zdefiniowany jako monohydrat kreatyniny. Gdy spożycie kreatyniny poniżej wymaganej ilości, organizm syntetyzuje z glicyny, argininy i metioniny, aminokwasy, głównie w wątrobie, nerkach i trzustce.

Kiedy odżywcza dostępność jest niska

Syntezę kreatyny ciała wewnętrzny endogennych zwiększa się i zmniejsza, gdy wejście zwiększa. Jak działa kreatynina? Podczas maksymalnego obciążenia z pełną siłą energia pierwszej sekundy pojawia się głównie z ograniczonych zasobów adenozynotrójfosforanu grupa jest oddzielona i wysoka energia, zaopatrzone w swoich więziach wydana do skracania mięśni.

Dodawanie kreatyny nie spowodowało wzrost ATP

Przechowywanej w okresie spoczynku

Ale podczas gwałtownego ruchu, również znajdujące się w mięśniach, przekazują swoją grupy i ponowne syntezy ATP z ADP. Większość badań poświęconych efektów krótkotrwałych i długotrwałych suplementów kreatyny, wykazały znaczny wzrost siły, sprincie na wydajności i ilości pracy wykonywanej.

Dodawanie kreatyny nie spowodowało wzrost ATP

W ciągu kilku serii, maksymalnych wysiłków

Ten wzrost może być związane ze wzrostem ogólnej ilości kreatyniny i fosfokreatyny (głównie w włóknach mięśniowych typu A), wzrost syntezy fosfokreatyny, wzrost efektywności metabolicznej i poprawy jakości aktywności fizycznej. Dla kulturystów i ciężarowców wzrost siły zazwyczaj wiąże się z przyrostem mięśni, dlatego spożycie suplementów diety.

Które powodują zwiększenie siły

Szczególnie przydatne dla nich. Badania wykazały, że kreatyna zwiększa maksymalną siłę, taką jak Earnest i jego pracownicy w codziennym badaniu (dzienny kreatynina), podmioty biorące kreatyna, doświadczali znamiennie większy wzrost w wyciskaniu (powtarzanie), niż w grupie placebo (w porównaniu z placebo).

Podobnie i jego koledzy donosili że odbiór kreatyniny

Przez kilka dni po wypełnieniu spowodował ponowny wzrost siły u wysportowanych kobiet podczas dziennego testy w porównaniu z placebo. Ponadto, po pierwszym dniu przyjmowania kreatyny dodatkowy dzień spożycie kreatyny bez ćwiczeń wspierał osiągalną moc, która pozostała jeszcze w ciągu tygodnia po odstawieniu.

Jednym z potencjalnych zalet dodać kreatyny do jest zdolność

Do kreatyny wzmacniać pracę wykonywaną podczas maksymalnych skurczów mięśni w serii. Na przykład, Bosco i jego współpracownicy odkryli, że kreatyna zwiększa znacznie wydajność skoków w dwóch seriach, podzielonych wakacjami. Wołek i jego koledzy powiedzieli, że kreatyna zwiększył obciążenie podczas serii pokrętło zmiany trybów nastawić.

W pozycji leżącej i wyskakujących okien wykazały że kreatyna

Znacznie zwiększa pojemność wyciskania podczas pracy maksymalnie z jednym powtórzeniem. Wreszcie, Kreider os wskazała na wzrost złożonego wyciskania, przysiady i poprzecznego. Te wyniki pokazują, że kreatynina zwiększa zdolność do wykonywania powtarzających się serii maksymalnych skurczów mięśni, zwiększając tym samym efektywność treningu.

Wydajność dodatek kreatyny zwiększa również

Pojedynczą lub wielokrotną wydajność sprintu, szczególnie podczas prób, zakończoną okresami odpoczynku od sekundy do sekundy. Na przykład, Birch i jego pracownicy poinformowali, że wydajność podczas sprinty z minutowym odpoczynkiem znacznie wzrosła. Stwierdził że kreatynina pozytywnie wpływa na pływanie w metrach i przerwy z wypoczynkiem.

Chociaż praktyki, które także używają systemu energetycznego

ATP-fosforan kreatyny jednorazowa lub ponowne druga wydajność, mogą w najlepszy sposób korzystać z suplementów kreatyny, według teorii, wielu badaczy wykazały, że kreatyna zwiększa również wydajność w ciągu kilku minut ćwiczeń. Logika tego jest to, że zakończenie tych ćwiczeń zawiera pełną realizację. Według badań, podczas serii i przebiegu metrów było znacznie.

Ulepszono kreatyną

Lekarz powiedział, że kreatyna zwiększa znacznie wydajność w ciągu kilku sekund ćwiczeń. Chociaż dalsze badania są potrzebne w tej dziedzinie, do tej pory wyniki sugerują, że suplementacja kreatyny jest, więc ma wpływ zwiększenia wydajności nawet podczas ciągłych ćwiczeń trwające do kilku minut. Choć udział ATP systemu nie jest bardzo istotne w przypadku submaksimal noj treningu.

Czyli z niższą niż maksymalna intensywność

W kilku badaniach rozpatrywano wpływ krótkotrwałych suplementów kreatyny na wytrzymałość. Okazało się, że krótkoterminowe suplementy kreatyny nie mają na nich pozytywny wpływ. Бальсом i jego koledzy mówią, że nawet teoretycznie bieganie może mieć negatywny efekt, ze względu na wzrost masy ciała.

Należy jednak pamiętać że długotrwałe

Stosowanie kreatyniny nie było badane w tej dziedzinie. Kreatyna może pomóc wytrzymałość sportowców do utrzymania masy mięśniowej podczas wymagających ćwiczeń i zwiększyć ilość glikogenu jest przechowywany, gdy węglowodany są używane z kreatyną. To może z czasem prowadzić do zwiększenia wytrzymałości i uniknąć nadmiernego treningu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here