PVL Mutant Mass zysk w kulturystyce

0
86

Przez długi czas uważano sport PVL Mutant Mass olimpijskich sportowców, kulturystów i innych ciężarowców, kulturystów obecnie przyciąga coraz więcej ludzi. Poprawnie, ponieważ dużo zdrowia. Szczegółowość.

PVL Mutant Mass zysk w kulturystyce

Zwiększa podstawowy metabolizm

Dzięki zwiększeniu lub, co najmniej, zachowania tkanki mięśniowej, trening siłowy pomaga zwiększyć aktualizacja białka małych cegieł, które tworzą mięśnie i zużywają więcej kalorii w spoczynku. Białka są podstawowym materiałem organizmu mięśnie, kości, organy, skóra.

Trening, tworząc mięśni, wymaga od organizmu nadmiaru energii w celu przywrócenia ostatnich (z pomocą nowych białek) w ciągu około.

W sumie trening

Regularne mięśni opór może, według badań, zwiększyć zużycie energii nawet o 100 kalorii dziennie PVL Mutant Mass średnio. Lub równowartość banana, małego jabłka, szklanka soku pomarańczowego lub wina.

W sumie trening

Zmniejsza tkankę tłuszczową

Kulturystyka zaleca się w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej lub zaburzenia metaboliczne cukrzycy, na przykład. Jest to związane z tym, że regularna praktyka pozwala stracić tłuszczu i wzrost mięśni średnio.

U osób w podeszłym wieku badania wykazały znaczne zmniejszenie w jamie brzusznej i trzewnej tkanki tłuszczowej. Te tłuszcze są bezpośrednimi przyczynami wielu podstawowych zaburzeń metabolicznych. To zmniejszenie tłuszczowej masy również jest wynikiem wspomnianego wyżej metabolicznej poprawy.

To pomaga utrzymać mięśnie, kiedy będziesz starszy

Tracimy średnio od 3 do 8 procent naszej masy mięśniowej w dekadzie, gdy są nieaktywne. Wielu badania wykazały, że trening siłowy znosi tę stratę u PVL Mutant Mass badanych w wieku od 21 do 80 lat, po 10 tygodniach treningu tylko z częstotliwością od 2 do 3 treningów w tygodniu.

To pomaga utrzymać mięśnie, kiedy będziesz starszy

Ale i zapisz swoje zdolności fizyczne

Z wiekiem fizyczne i zdolności poznawcze nieuchronnie spadają. Jednak to nie фатальность. Badania wykazały, że regularne ćwiczenie mięśni (2 razy w tygodniu) pomaga utrzymać lub nawet poprawić siłę funkcjonalną niezależność, kontrola ruchu, umiejętności, sprawność fizyczną i szybkość chodzenia.

To pomaga zapobiegać cukrzycy typu 2

Trening siłowy zwiększa oporność na insulinę, czyli patologiczny stan, w którym hormon ten nie działa poprawnie na nasze komórki. Właściwie, to również poprawia kontrolę cukru we krwi. To w dużej mierze pomaga zmniejszyć ryzyko rozwoju cukrzycy i poprawić poziom hemoglobiny glikowanej lub HbA1C (marker krwi ze stabilnym poziomem glukozy w czasie).

Ale kulturystyka sprawia, że jeszcze lepiej : on dochodzi do tego, że oddziałuje na receptory glukozy, zwiększając ich gęstość i enzymatyczną aktywność “гликогенной syntazy” (białka, który jest używany do produkcji glikogenu, rezerwy glukozy w naszych enzymów i komórkach mięśniowych).

Teraz to silny dowód : ćwiczenie mięśni oporu znacznie przewyższa tlenowcowego ćwiczenia (wytrzymałość) w odniesieniu do poprawy wrażliwości na insulinę i obniżenie poziomu HbA1C.

Poprawia układu sercowo-naczyniowego zdrowie

Jeśli bieganie i inne sporty

Wytrzymałościowe są uważane za PVL Mutant Mass wiążące dla układu sercowo-naczyniowego zdrowia, to oznacza, że szybko zapomnisz o korzystny wpływ treningu siłowego na serce i naczynia krwionośne. W przeglądzie literatury naukowej w roku czytamy że oporu szkolenie.

Co najmniej tak samo skuteczna

Jak trening wytrzymałości tlenowej w celu zmniejszenia niektórych głównych czynników ryzyka chorób układu sercowo-naczyniowego. Jest to związane z tym, że trening siłowy (sama w sobie lub w połączeniu z wytrzymałością) udowodniła swój wpływ na wysokie ciśnienie krwi, poziom tłuszczu we krwi i pozwala arterie łatwiej dostosować się do krwiobiegu.

Zwiększa gęstość kości

Większość danych dostępnych w literaturze naukowej, wskazuje na to, że kulturystyka pozytywnie powiązany, jak u młodych, jak i u osób w podeszłym wieku, wraz ze wzrostem gęstości kości, więcej niż jakakolwiek inna aktywność fizyczna.

Poprawia zdrowie psychiczne i fizyczne

To może znacznie zredukować ryzyko upadków i związanych z tym kontuzji

Mięśni trening wiąże się ze zmniejszeniem zmęczenia, niepokoju, depresji, przewlekłego bólu (również u osób z chorobą zwyrodnieniową stawów), fibromialgia, ból w dole pleców i umiejętności poznawcze. Trening siłowy pomoże również zwiększyć poczucie własnej wartości.

Ponadto, PVL Mutant Mass sprawność fizyczna pozwala znacząco oddziaływać na psychiczny i poznawczy aspekt ludzi (młodych ludzi, osób starszych, chorych na raka lub znajdujących się na rehabilitacji serca). To pozwala pacjentowi być bardziej czuły na bodźce i czuć się lepiej o siebie.

To opóźnia starzenie się

Kilka grup badaczy byli zainteresowani w istocie kulturystyki na starzenie. Teraz wiadomo, że zwiększa zdolności utleniające mitochondriów (energetycznych elektrowni komórek) i mięśni. Ona również walczy z pogorszeniem się stanu komórek, wpływając bezpośrednio na geny.

Następnie trening w kulturystyce staje się najlepszym atutem przeciw starzeniu, niż wszystkie produkty na rynku z przeciwzmarszczkowe roszczeniami.

Kulturystyka w praktyce

To już nie te miejsca, których nie brakuje na szkolenia wagi, ale często motywacja, brak wiedzy i doświadczenia, strach zranienia lub zdolność baw się dobrze w tej praktyce, która często jest męczące i nudne. Pomoc trenera, specjalistyczne stowarzyszenia,zabawy zbiorowe zajęcia mogą być pomocne, aby rozpocząć. Trening dwóch też może być dobrym pomysłem, w zależności od osobistych preferencji.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here