Dieta 1000 kcal – bardziej szkodzi, czy pomaga?

0
91

Nie trzeba liczyć kalorii, aby schudnąć

Wreszcie, odkryj prawdziwe rozwiązanie do utraty tłuszczu. Świat diety i dietetyki dziś są bardzo daleko w tyle. Jeśli zdecydujesz się schudnąć lub zwrócić uwagę na swoją linię.

Dieta 1000 kcal – bardziej szkodzi, czy pomaga?

Być może, właśnie rozpoczął dietę

Prawdopodobnie nadal zalecają stosowanie metody, i to bardzo zakurzone inny czas liczenia kalorii z pożywienia. Jestem pewien, że wszyscy już słyszeli irytujące zwroty tego rodzaju.

Ta żywność o wysokiej zawartości kalorii

Kocham orzechy nerkowca, ale to za dużo jak banany, to za słodkie i zbyt ciepło. Ten rzut oka na diecie sprawia, że czujemy się winni! Jak tylko widzimy wzmianka kcal kilo kalorii boimy się przejadać się i przekroczyć.

Strach, że te kalorie odkładają się

W naszym organizmie i zmuszają nas do coraz bardziej pulchny

Bo zgodnie z tym systemem zasilania kalorii zbyt wiele tłuszczu. Pozwól mi nieść ten caloric mit i zaoferować realne rozwiązania, aby pozbyć się z nadwagą ! Dla tych, którzy zdecydują się przekroczyć próg, to nieco poniżej.

Strach, że te kalorie odkładają się

Kaloria-to energetyczna jednostka, która jest wykorzystywana w żywieniu do pomiaru ilości energii, którą w żywności, którą nasze ciało może wykorzystać po trawienia.

Zapotrzebowanie na Kcal dla mężczyźni

Od 2700 kcal na урура, 2100 na kobietę. Według systemie kalorii, wystarczyło by nie przekroczyć ten limit, aby nie przybierać na wadze i cieszyć się dobrym zdrowiem, nic prostszego mi nie powiesz… To, nawiasem mówiąc, credo wielu modnych diet odchudzających.

W rzeczywistości mechanizmy

Utraty wagi nie jest tak uproszczone. Z wysokokalorycznych systemem, więc stwierdziliśmy, że nasz organizm potrzebuje w takiej ilości kalorii dziennie.

W rzeczywistości mechanizmy

Tym nie mniej, obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne nie

Nie tak po prostu, bo wahają się w zależności od ogromnej ilości czynników jak wiek, płeć, poziom formy, poziom sportowy, sezony, zmęczenie. Nie można poznać te potrzeby energii z dnia na dzień z dokładnością. Ale jeśli myślisz, że znalazł je, powiemy ci, żebyś nie przekracza limit kalorii.

Gdzie idą te dodatkowe kalorie ?

Dlatego, ponieważ nie wiedzieliśmy, dokąd mogą iść te kalorie, doszliśmy do wniosku, że prawdopodobnie będą przechowywane w postaci tłuszczu i pomogą nam tycie. Konkretnie to byłoby jak. Bardzo uproszczone podejście ilościowe, który myśli o ludzkim ciele jako o aucie i nie bierze pod uwagę jakość i charakter konsumpcji żywności.

Spróbuj pulchny jedząc jabłka

Powiesz mi coś-jakieś wieści

Należy pamiętać, że ten system liczenia żywności kalorii jest już używany w pod koniec 19 wieku i na początku wieku. Tak oto, ten zakurzony metodę stosujemy do dziś. Intelektualnie liczenie kalorii wydaje się dość dobrym pomysłem, to brzmi naukowo, logiczne, prawdziwe.

W praktyce to zupełnie inna historia. Liczenie kalorii z produktów, aby mieć nadzieję na odchudzanie, bardzo zobowiązuje, wymaga dużo czasu, i to dla bardzo niewielu wyników.

Nie wszystkie kalorie są

Liczenie kalorii, aby mieć nadzieję na utratę wagi, jest bezużyteczne, ponieważ nie wszystkie kalorie są ! Niektóre z nich będą gorsze i sprawi, że bardziej niż inne.

Naprawdę, z systemem kalorii uważa się, że spożywanie 2000 kcal owoców-to to samo, co picie 2000 kcal Макдо. Konsekwencje dla mojego masy ciała i zdrowia będą dokładnie takie same…

W praktyce to nie jest tak

Ilościowo te dwa produkty zawierają ten sam poziom energii. Z drugiej strony, jakościowo to nie te same produkty. Smażony-to jedzenie, gotowane, z niską zawartością błonnika i składników odżywczych i ma bardzo wysoką glycemic obciążeniem.

To właśnie ten wysoki ładunek glikemiczny jest odpowiedzialny za przemianę cukrów, które można jeść, w tłuszcze, które pozostaną w twojej tkanki tłuszczowej. (Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o glycemic obciążeniu żywności).

Banan z drugiej strony

Jest naturalnym surowym produktem, pełnym dobrych cukrów, błonnika i mikroelementów. Organizm rozpoznaje ten posiłek, i jest w stanie skutecznie ją wykorzystać. Jego ładunek glikemiczny jest niski i nie powoduje przyrostu masy ciała.

Oba te produkty zawierają kalorie, ale organizm nie będzie ich używać tak samo. Jeden zapewni wysokiej jakości i w pełni dostępną dla organizmu energię, a z drugiej zapewni nadmiar energii, której organizm nie rozpoznaje bo i który będzie spieszyć się odłożyć magazynowanie tłuszczu w tkance tłuszczowej.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here