Wpływ Oleju Magnezowego, Zastosowanie, Badania / Zakup?

0
114

Wpływ Oleju Magnezowego, Zastosowanie, Badania / Zakup? Jeśli chodzi o olej magnezowy, opinie są podzielone. Niektórzy przysięgają, że to bezużyteczne. W rzeczywistości egzotyczne pożywienie lub suplementy diety nie są lepsze niż już znane. Ponadto wiele rzeczy, które pomagają wielu ludziom, jest uznawanych przez przemysł farmaceutyczny za nieefektywny olej magnezowy. Większość tych produktów podlega kontroli w przemyśle spożywczym. Każdy, kto widzi fakty dotyczące oleju magnezowego, może dokładniej ocenić.

OLEJ MAGNEZOWY? PROSTE ROZWIĄZANIE BÓLU?

Wygląda fantastycznie i bardzo prosto, spryskaj olej magnezowy wszędzie tam, gdzie jest trafiony. Jasne dla podróżujących-Sport-Piesze Wycieczki, a także bardzo nowoczesne. Teraz, jak wiemy, wiara może poruszać górami. W końcu olej magnezowy może mieć działanie wrażliwe, takie jak placebo. To komuś pomoże. Ponieważ nieaktywne Placebos są powszechną metodą medycyny szkolnej, nie ma nic przeciwko efektom placebo. Krytycy, którzy uważają, że olej magnezowy jest całkowicie nieskuteczny, pozostaną w milczeniu.

OLEJ MAGNEZOWY? PROSTE ROZWIĄZANIE BÓLU?Sekretem wszystkich Placebos jest to, że nikt nie wie, że dał ci lek bez substancji czynnych. Pakowanie tych leków wygląda dobrze, wszystko wygląda poważnie. Ale w przypadku oleju magnezowego sytuacja jest inna. Olej magnezowy nie jest placebo, ponieważ olej magnezowy nie pochodzi z przemysłu farmaceutycznego lub medycznego. Po drugie, olej nie zawiera substancji czynnych. W rzeczywistości zawiera magnez.
Niektórzy twierdzą, że musi być skuteczny. Problem polega jednak na tym, że niektóre substancje czynne nie mogą być wchłaniane przezskórnie. Dlatego każdy, kto używa oleju magnezowego, który spodziewa się ulgi w bólu lub innych efektach, może być sfrustrowany. Rzekomy efekt ostatniej aktualizacji 16.12.2019 23: 40 P. m. / link partnerski / obraz Amazon product Advertising API

Ból mięśni i skurcze mięśni

Ból stawów

Problemy ze stresem, takie jak stres

Dychawica

Zmęczenie

Migrenowe bóle głowy

Nadciśnienie

Ból spowodowany przez PMS

Zaburzenia snu

lub cokolwiek to jest, wejdź w najlepsze zmysły.

Z drugiej strony, brak wyboru wniosków pojawiających się na liście powinien być powodem do niepokoju. Olej magnezowy wydaje się być panaceum. Tak sprzedaje. Wpływ oleju magnezowego na astmę nie jest wyjaśniony. Wszystko, co możesz zrobić, to doradzić astmatykowi, aby używał inhalatora za każdym razem, gdy ma problemy z oddychaniem. Ponieważ olej magnezowy nie może nadążyć za tym, co obiecuje astmatykom.

BADANIE NIEDOBORU MAGNEZU.

W przypadku niedoboru magnezu jest to zaburzenie metaboliczne. Jeśli to się dzieje niezauważone lub przyczyną skarg zależy od stopnia niedoboru. Ukryte lub przewlekłe niedobory magnezu lub zmiany wchłaniania magnezu często powodują niespecyficzny dyskomfort. Biru:

Skurcze mięśni

Skurcze mięśni

Drętwienie kończyn

Zmęczenie

Problemy ze snem

Krach

Nerwowość, pobudzenie

lub uporczywe bóle głowy.

Każdy, kto podejrzewa, że może mieć problemy z jego stanem magnezu, powinien udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Wraz z wiekiem lub gdy sport rozwija się nadmiernie, niedobór Mancesio jest normalny. Wysokowydajni sportowcy lub rowerzyści szybko rozumieją niedobór magnezu. Kulturyści, tenisiści, piłkarze lub wioślarze mogą śpiewać piosenkę o niedoborze magnezu.

Ale żaden poważny sportowiec nie leczy ostrego niedoboru magnezu za pomocą sprayu magnezowego. Hipomagnezemię można skorygować tylko poprzez przyjmowanie magnezu doustnie lub dożylnie. Zewnętrzne podawanie magnezu z olejem magnezowym ma niewielki lub żaden wpływ.

CO NAUKOWCY MÓWIĄ O OLEJU MAGNEZOWYM?

OLEJ MAGNEZOWY? PROSTE ROZWIĄZANIE BÓLU?Fakty są przydatne, jeśli chodzi o kontrowersyjną kwestię. Nikt nie pomógł dodać więcej kontrowersji do żałosnej debaty na temat oleju magnezowego. W rzeczywistości istnieją pewne badania dotyczące oleju magnezowego. Wielu nie może przekonać.

Najważniejszą kwestią badań jest zawsze to, że zainteresowania leżą za nim. Jeśli więc producent oleju magnezowego zleca badanie oleju magnezowego, jego zainteresowania są jasne. Jednak konsument często nie wie, jakie zainteresowania i pytania leżą u podstaw badań nad olejem magnezowym. W ten sposób nie można krytycznie ocenić źródła tego, co wiesz o oleju magnezowym. Wyniki tych badań nad wewnętrznym olejem magnezowym zostaną gdzieś opublikowane. Znajdziesz swoją drogę w druku lub blog online. Często są tam dystrybuowane i dystrybuowane. W ten sposób dostają się do świadomości konsumentów. To, co często rozprzestrzenia się w Internecie, jest postrzegane jako prawda.

To nie takie proste. Deklarowany efekt może wystąpić subiektywnie i bez poczucia. Zobacz Efekt Placebo. Jednak z obiektywnego punktu widzenia żaden z zatwierdzonych efektów nie może wystąpić. Oto, co dzieje się z olejem magnezowym. Przezskórne wchłanianie magnezu nie zostało naukowo udowodnione.

BADANIA SĄ RZADKIE

Jedno z pierwszych “badań” nad olejami magnezowymi przeprowadzono w 2000 roku. Angielskie i amerykańskie badania oleju magnezowego są dostępne od 2017 roku. Naukowcy z Uniwersytetu w Edynburgu lub Uniwersytetu w Cambridge zaproponowali między innymi olej magnezowy.

Wychwyt przezskórnego magnezu był badany, czy jest to możliwe. Zastanawiałeś się, czy olej magnezowy wpływa na pewne stany bólowe lub inne objawy. Problem polega na tym, że niezależnie od wyników, żadne z badań magnezu nie ma realnego znaczenia. Powodem jest to, że:

zostały one zbadane tylko przez producenta

zbyt mała ilość dowodów nie daje świadectwa

randomizacja nie wystarczyła.

nie było żadnej grupy kontrolnej.

lub uczestnicy badania wiedzieli, co im dano.

Wszystko to jest sprzeczne z poważnymi i niezależnymi, poważnymi badaniami zgodnymi z konwencjonalnymi standardami naukowymi. Dlatego Fundacja poinformowała, że nie ma wiarygodnych dowodów naukowych na przyjmowanie magnezu z olejem magnezowym. Spójrzmy na niektóre badania.

W 2000 r. Norman Sheeley, założyciel American Holistic Medical Association i Naturalkundler, jako pierwszy przeprowadził badania nad olejem magnezyjnym. Był pierwszym, który zwiększył jego użyteczność. Twierdził, że przezskórne podawanie oleju magnezowego może skorygować niedobór magnezu w ciągu czterech do sześciu tygodni po codziennym spożyciu. Suplement doustny jest skuteczny dopiero po czterech do dwunastu miesiącach. Jednak było tylko jedno podsumowanie tego “badania”. Nigdy nie opublikował więcej danych. Dla reszty to stwierdzenie jest kompletnym nonsensem.

Inne badanie przeprowadzone na dziewięciu pacjentach, którzy stosowali olej magnezowy przez 12 tygodni, wykorzystało próbki włosów do udokumentowania zmian. Powszechnie wiadomo, że stan magnezu jest trudny do ustalenia z próbki włosów. Badani powinni codziennie nakładać olej magnezowy w dowolnym miejscu na skórę i cieszyć się kąpielami z olejem magnezowym dwa razy w tygodniu. Zgodnie z wynikami badania, wielu badanych wykazało “znaczny wzrost poziomu magnezu”w próbce kapilarnej. Krew badanych nie została zbadana.

Badanie przeprowadzone przez University of Birmingham miało równie wątpliwą jakość. Dziewiętnaście przedmiotów kąpało się solą i olejem Epsom magnezu przez siedem kolejnych dni. Próbki moczu i krwi pobrano przed, w trakcie i po kąpieli. U 16 osób stężenie magnezu w osoczu krwi było nieco wyższe niż wcześniej. Co ciekawe, wyniki badań zostały udostępnione tylko na stronie internetowej producenta soli Epsom, ale nie w poważnych czasopismach medycznych. To dobry czas.

Co ciekawe, Morze Martwe jest tak samo bogate w magnez i roztwór soli, jak sól i magnez Epsom. W Morzu Martwym stężenie magnezu wynosi około 198 mmol na litr. Jednak normalne stężenie magnezu w ludzkim ciele wynosi tylko 0, 8 mmol na litr. Co nam to mówi? Prawie nic.

JAKĄ OBIETNICĘ OLEJU MAGNEZOWEGO SPRZEDAJE?

Producent chlorku magnezu był euforycznym blogiem, dyskusją na forum lub odpowiednimi specyfikacjami produktu, aby zapewnić, że korzyści płynące z jego produktów rozprzestrzeniają się jak pożary w Internecie. Powstały olej magnezowy zrobił resztę.

Wykonaj naprawczą obserwację od samego początku: nawet termin “olej magnezowy” nie jest w rzeczywistości uzasadniony. Pomimo lekko oleistej konsystencji, w ogóle nie ma oleju, który pochodzi z butelki z rozpylaczem. Jest to raczej skoncentrowany wodny roztwór zawierający chlorek magnezu. Samo w sobie nie byłoby problematyczne. Olej jojoba również nie jest prawdziwym olejem. To bardziej jak wosk. Tak więc olej magnezowy może czuć się dobrze w firmie pomimo mylącej nazwy.

Wadą jest raczej to, że olej magnezowy nie ma typowych właściwości oleju. Roztwory wodne zawierające chlorek magnezu mogą być wchłaniane przez skórę tylko w minimalnym stopniu. Zaleca się rozpylanie oleju magnezowego w pięciu do maksymalnie dwudziestu sprayach na bolesną lub napiętą powierzchnię. Można to powtarzać kilka razy dziennie i w razie potrzeby. Użytkownicy powinni dobrze masować olej magnezowy, ponieważ olej magnezowy lepiej się wchłania.

Zaleca się również, aby nie rozpylać wrażliwych obszarów skóry, takich jak błony śluzowe, zgięcia rąk lub Sutki olejem magnezowym. Ponadto olej magnezowy nadaje się do usuwania istniejących dolegliwości w wannie lub wannie do stóp. Niektórzy twierdzą, że może być nawet stosowany jako dezodorant. Jedynym prawdziwym punktem jest to, że wszystkie te zastosowania oleju magnezowego nie są szkodliwe dla zdrowia. Wygląda na to, że po prostu poczuli korzyści. Czy to wystarczy?

Wielu użytkowników opisuje pieczenie, mrowienie lub swędzenie na powierzchni spryskanej skóry po spryskaniu olejem magnezowym. Producenci zgłaszają forum odpowiednie pytania, które wskazują na niedobór magnezu. Zgodnie z tym należy jednak zadeklarować niedobór magnezu w organizmie. W rzeczywistości tak nie jest, a dla twierdzenia, że mrowienie po nałożeniu oleju magnezowego wskazuje na niedobór magnezu, nie ma dowodów potwierdzonych naukowo.

JAKIE SKARGI MOŻNA NAPRAWIĆ ZA POMOCĄ OLEJU MAGNEZOWEGO?

Celem jest zbadanie, na jakie dolegliwości i objawy zaleca się olej magnezowy i czy sensowne jest stosowanie oleju magnezowego do tego zastosowania.

OLEJ MAGNEZOWY JAKO MYCIE JAMY USTNEJ

Zgadza się: magnez jest używany do tworzenia zdrowej glazury. Jednak nie wykazano, że płyn do płukania jamy ustnej z olejem magnezowym ma jakikolwiek wpływ na szkliwo zębów. Szpital Uniwersytecki w Greifswaldzie był w stanie wykazać w badaniu, że istnieją powiązania między niedoborem magnezu, krwawieniem dziąseł i zapaleniem jamy ustnej. Jednak niedobór ten można wyeliminować tylko poprzez spożycie magnezu.

OLEJ MAGNEZOWY DO URAZÓW SPORTOWYCH

Jeśli chodzi o produkcję, powszechne jest, że olej magnezowy ma działanie przeciwskurczowe i przeciwbólowe. Jednak efekt ten najlepiej uzyskuje się poprzez chłodzenie i efekt placebo. Żaden olej magnezowy na świecie nie wnika głębiej niż górne warstwy skóry. W ten sposób nie wpływa to w żaden sposób na napięte mięśnie. Chlorek magnezu w oleju magnezowym nie jest rozpuszczalny w tłuszczach. Tylko rozpuszczalne w tłuszczach płyny lub leki, aby wniknąć głębiej. Tylko Ty możesz rozwiązać problemy z mięśniami. Abstrakcyjne wyjaśnienia, że olej magnezowy może powodować ból mięśni” z powrotem ” przez gruczoły potowe, są czystymi bzdurami.

NIEDOBÓR MAGNEZU W PROBLEMACH ZE ZDROWIEM PSYCHICZNYM

W rzeczywistości magnez jest niezbędny pod względem stymulacji. Dysfunkcyjne nerwy mogą zatem przyczyniać się do depresji. Mózg składa się z wielu komórek nerwowych. Jeśli są dotknięte przewlekłymi niedoborami magnezu, ma to konsekwencje. Jednak faktem jest również, że olej magnezowy jako spray nie może złagodzić problemów psychicznych. Nie wpływa na nerwy w mózgu. Jedyne doustne suplementy magnezu lub leki przeciwdepresyjne.

CHOROBY SERCOWO-NACZYNIOWE Z OLEJEM MAGNEZOWYM W CELU ZŁAGODZENIA

Po raz pierwszy wrażliwe na serce autonomiczne linie stymulacji nie są kontrolowane przez nasz mózg. Aby to przywództwo zadziałało, potrzebny jest wystarczający poziom potasu i magnezu. Jednak nie można go wytwarzać za pomocą oleju magnezowego. Samoleczenie tych dolegliwości olejem magnezowym może mieć dramatyczne konsekwencje. Choroby sercowo-naczyniowe są zawsze leczone.

BÓLE GŁOWY LUB MIGRENY Z TERAPIĄ OLEJEM MAGNEZOWYM?

Migreny i migreny to piekło dla osób dotkniętych chorobą. Ludzie dotknięci tym atakiem cierpią z powodu napadów bólu, które są niewyobrażalnie silne. Leczenie jest trudne. Jest to jednak jeszcze bardziej opóźnione przez nasze własne eksperymenty z olejem magnezowym. Problem polega na tym, że brak magnezu może prowadzić do bólów głowy lub migreny. Jednak ból głowy lub terapia klasterowa migreny są obowiązkiem lekarzy ze względu na duży stopień bólu i przyczyn, które zostaną zidentyfikowane. Olej magnezowy nie ma wpływu na te problemy, w międzyczasie wolą patrzeć na olej CBD.

OLEJ MAGNEZOWY PRZECIWKO ZESPOŁOWI PRZED MENOPAUZĄ LUB OBJAWOM MENOPAUZALNYM

Nawet przy tych dwóch problemach przekazywanie bodźców jest zakłócane. Przyjmowanie magnezu może być dobrym wyborem dla takich problemów, ale nie jako olej magnezowy. Fiolka z ciepłą wodą lub preparatami ziołowymi, takimi jak kannabinoid CBD, z pewnością pomoże Ci najlepiej.

PROBLEMY Z ZAPARCIAMI Z OLEJEM MAGNEZOWYM DO LECZENIA

Żadne badania naukowe nie dowodzą, że olej magnezowy ma jakikolwiek wpływ na zaparcia. W rzeczywistości blokady zwykle wynikają z braku błonnika i chronicznego braku ćwiczeń. Cała branża jest zarabiana głupimi i głupimi odpowiednimi lekami, ale prawdziwa przyczyna problemów z blokowaniem nie jest zwykle ustalana przez osoby dotknięte chorobą. Nie dzieje się tak również w przypadku kilku aerozoli oleju magnezowego. Rozsądniej byłoby poprawić dietę dzięki pokarmom bogatym w błonnik i zawierającym błonnik, a także poruszać się znacznie bardziej. Łatwy sposób rzadko jest wrażliwy w przypadku zaparć.

CZY EFEKTY PLACEBO W OLEJU MAGNEZOWYM SĄ WYSTARCZAJĄCE?

Tak samo interesujące jak inteligentne. Tak czy inaczej, jeśli efekty placebo rzeczywiście mogą zostać złagodzone, są one uzasadnione. Zaletą placebo jest to, że nie zawiera żadnych substancji czynnych. W rezultacie nie mogą występować żadne działania niepożądane ani przeciwwskazania. Następnie możemy rozważyć oleje magnezowe jako placebo. Jedyną głupotą jest to, że olej magnezowy nie może być lekiem, a zatem nie może być placebo. Jednak może mieć skutki uboczne w porównaniu z placebo. Ale to nie jest dokładnie to, co użytkownicy płacą za zakup oleju magnezowego.

Że uzdrowienie nie zawsze ma rację. Wielu krytyków zobaczyć w oleju magnezowym próba zarobić dużo pieniędzy z produktu niepotrzebne. Ten argument nie może być aduzido z ręki. Ale wątpliwości dla pozwanego, jak mówią w orzecznictwie. Pod warunkiem, że olej magnezowy łagodzi choroby wielu osób, jest uzasadniony.

To samo dotyczy homeopatii, suplementów diety lub alternatywnych metod medycyny, takich jak terapia pola magnetycznego. Są one również ogólnie uważane za nieskuteczne. Jednak takie stwierdzenie jest najczęściej z przedstawicieli przemysłu, który jest częścią przemysłu chemicznego. Przemysł ten nie ma wpływu na fakt, że produkty przemysłu spożywczego jest stworzenie na rynku. Przemysł Spożywczy, w związku z tym, w konkurencji z branży farmaceutycznej jest wszystko-potężny. Jest taka głupia.

Również tutaj jednak musimy zapytać krytycznie źródła, kto twierdzi, że jest nieskuteczne, a kto jest zainteresowany w takich wniosków. Ci, którzy płacą, między 10 a 30 euro w jednym cylindrze oleju magnezowego, jako konsument lub osoba, która cierpi z powodu bólu, nie chcą myśleć, że zainwestowali swoje pieniądze w”niepowodzenie” lekarza. Nawiasem mówiąc, inteligentni ludzie mają powody, aby zwrócić uwagę na Brak dowodów na wpływ, nawet w przypadku wielu leków szkolnych.

Leki i leki ze szkoły, z drugiej strony, tylko do tłumienia objawów, zamiast eliminować przyczynę choroby. Zastanawiamy się, jako konsument, krytyk, dlaczego brak testów zderzeniowych jest używany jako dowód nieefektywności oleju magnezowego w celu zniesławienia produktów, takich jak olej magnezowy. Chodzi o moc i dużo pieniędzy. Jednak w końcu konsumenci muszą zdecydować.

Zakończenie

Jeśli olej magnezowy nie został naukowo udowodnione, aby być korzystne, ale poczuł efekt, który pozostaje bez skutków ubocznych, to jest powód, aby określić przyczynę. Uzasadnione, czy nie: wszystkie one powinny być dozwolone, aby zdecydować się na siebie, jaki związek chcesz podjąć w stosunku do oleju magnezowego.

Co jest zaskakujące jest to, że omawianie olej magnezu nie jest obiektywne i nie jest poprawne w jednym kierunku lub w drugim. Rozwija się grzecznie i jest częścią wojny, że oba gałęzie przemysłu są podżeganie do siebie. Konsumenci nie mogą dokonać świadomej opinii. Możesz spróbować lepiej zasada “prób i błędów”, jeśli olej magnezu jest właśnie dla ciebie, lub pomocy. Lub.

Przedstawione tutaj treści służą wyłącznie neutralnym informacjom i ogólnemu uczeniu się. Nie są one zaleceniem ani wnioskiem dotyczącym metod diagnozowania, leczenia lub opisanych lub wymienionych leków. Tekst nie jest wyczerpujący, a dokładność, dokładność i równowaga dostarczonych informacji nie może być zagwarantowana. W każdym razie tekst nie zastępuje zaleceń lekarza lub farmaceuty i nie może być stosowany jako podstawa do indywidualnej diagnozy i rozpoczęcia, zmiany lub zakończenia leczenia. Jeśli masz problemy lub problemy zdrowotne, zawsze skonsultuj się z lekarzem. My i nasi autorzy nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za niedogodności lub szkody powstałe w wyniku zastosowania podanych tutaj informacji.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here