xtrazex rossmann cena

0
55

Kiedykolwiek widziałeś porno, a on poczuł się źle, z czasem, że ci ludzie służą? Serio, niektóre z tych klipów jest 40 minut. Chcę powiedzieć, nigdy nie widziałem tak długo – nie trzeba, ale spojrzałem w dół i zobaczyłem, czas trwania xtrazex rossmann cena, w niektórych z tych filmów, i nawet ta liczba może zrobić facet czuć się na miejscu.

strona producenta – www.xtrazex.pl

Ale ludzie, ludzie, śmieszne nazwane, co mogą lub nie mogą zobaczyć w przemyśle filmowym dla dorosłych, są profesjonalistami. Gatunki te znajdują się daleko od twojego średniej. W rzeczywistości, dr Harry Fisch może być udowodnione quantificavelmente ten fakt. Fisch jest autorem nowej książki pod tytułem The New Naked: the Ultimate Sex Education for Grown-Ups. W nim, Fisch informuje, że 45% mężczyzn kończą akt seksualny zbyt szybko.

Xtrazex cena -50%

xtrazex rossmann cena

Jak szybko można zapytać? / xtrazex rossmann cena

W ciągu dwóch minut. Ten poziom, rozczarowanie wytrzymałość seksualną, właściwie w punkcie z badań dr Alfred Kinsey, który w 40-tych i 50 przyszedł około do tego samego wniosku, że trzy czwarte mężczyzn kończą w środku, tak, dwóch minut nie jest imponująca.

Nie to, że ci co powie ci to statystyki, by wiedzieć, że tu, na szczycie, ale Fisch podkreślono również, że te 120 sekund, zbyt szybko, zbyt szybko, aby przeciętna kobieta osiągnąć orgazm. I to, oczywiście, wstępne, mogą zrównoważyć rzeczy? Prawda? Poprawnie!? Ano. .. być może nie. Artykuł 2009 roku w czasopiśmie Journal of Sexual Medicine, pokazują, że kobiety szansę uzyskać orgazm jest w bezpośredniej relacji xtrazex rossmann cena z trwaniem stosunku prawdziwe, wstępni, nie zawarte.

strona producenta – www.xtrazex.pl

Już irytują? Znaleźć. W Fisch przynosi światło Jeszcze jedno badanie, to artykuł 2004 roku w czasopiśmie Journal of Sex Research”. To badanie dziesięciu lat oferuje coś, co, to, jest trochę pouczająca – w zależności od tego, jak dobrze patrzysz na negatywną sytuację z różowe okulary kolorowe. W tym artykule, która opiera się na badaniu przeprowadzonym na Uniwersytecie New Brunswick, pokazuje, że ludzie w rzeczywistości bardziej zaniepokojony szybko, aby zakończyć statystyki, co kobiety.

Jak szybko można zapytać? / xtrazex rossmann cena

Tak, według badań z nich, który doświadczył 152 pary, w wieku od 21 do 77 lat, w rzeczywistości, to gatunki, które są bardziej rozczarowujące z krótkiego pobytu w łóżku, niezależnie od tego, że oni są tymi, które dopiero co mieć orgazm!

Co to mówi? Większość mężczyzn tak źle w łóżku xtrazex rossmann cena, że kobiety są spowodowane opuścić sytuację, niż zadowolony? Będzie, że przedstawicielki płci pięknej zawsze бесчувственное z tym, że twój partner prawdopodobnie do nich dotrzeć? Po prostu kłamać? Naukowcy za tego badania po prostu zniekształcony prawdę, starając się zrobić samemu poczuć się lepiej?

Kto wie. Ale, Ludzie, możemy zrobić jedną z tych badań: kontrolować siebie, do cholery! W każdej konkretnej sytuacji, fakt, oczywiście; wstępne lub bez gry wstępnej, kobiety potrzebują trochę czasu, aby wyjść. To nie jest informacja, innowacyjne. Niemniej jednak, niektóre typy mogą oszukiwać siebie, myśląc, że trwają dość długo. Wiesz co, ty idioto? To raczej nie.

Xtrazex cena -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here